خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

سیستم عامل ملی، اواخر امسال رونمایی خواهد شد

  مدیر دپارتمان لینوكس فارسی گفت: محصولات لینوكس فارسی (سیستم عامل ملی) داده پردازی ایران به مرور و از اواخر سال 84 به بازار عرضه می‌شود. 
  به گزارش روابط عمومی داده‌پردازی ایران، محمد تشكری با بیان این مطلب افزود: استفاده از لینوكس (سیستم عامل ملی) را به همه هموطنان و همشهریان و ادارات و سازمان‌ها توصیه می‌كنیم چرا كه وابستگی در صنعت IT خسارات جبران‌ناپذیری را به بدنه این صنعت و اقتصاد كشور وارد خواهد كرد.
  وی اظهار داشت: شركت داده‌پردازی ایران پروژه عظیم لینوكس را راه‌اندازی كرده و خود را برای پشتیبانی از 20 میلیون نسخه لینوكس تا پایان سال 1386 شمسی آماده می‌كند.
  تشكری با توجه به امنیت بالای سیستم عامل لینوكس و قابلیت‌های فارسی كه به همت طرح ملی لینوكس فارسی در مركز IT دانشگاه شریف ایجاد شده است، متذكر شد: وقت آن است كه فارسی درست و حسابی، كامل و بدون مشكل در كامپیوترمان داشته باشم.
  مدیر دپارتمان لینوكس تصریح كرد: ما تمام ساز و كارهای پشتیبانی از قبیل حضوری، تلفنی، وب سایت، پورتال و... را آماده خواهیم كرد تا مردم با آرامش خاطر از این سیستم عامل برای انجام كارهای خود استفاده كنند، هم اكنون پشتیبانی حضور و تلفنی در تهران و برخی شهرستانها آغاز شده است.


  این مطلب تا کنون 25 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : لینوكس ,فارسی ,عامل ,سیستم ,پشتیبانی ,سیستم عامل ,لینوكس فارسی ,دپارتمان لینوكس ,مدیر دپارتمان ,مدیر دپارتمان لینوكس ,
  سیستم عامل ملی، اواخر امسال رونمایی خواهد شد

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر